بیوگرافی یورتک

شرکت بازرگانی ای‌تی‌لند با برند تجاری یورتک از سال 1390 وارد عرصه فعالیت های دیجیتال شد، این شرکت با بهره گیری از مهندسان و کادر مجرب خود در ضمینه تعمیرات کامپیوتر، لپ تاپ و بُردهای دیجیتالی فعالیت خود را آغاز نمود، شرکت یورتک پس از امکان سنجی بازار و با اضافه کردن متخصصان خرید و فروش شروع به فعالیت در ضمینه واردات دستگاه ها و تجهیزات شبکه و مخابراتی شد، که در غرب کشور سابقه ای درخشان از خود به جای گذاشت.

پس از گذشت مدتی زمان کوتاه و با وجود نیاز مبرم بازار به کالاهای کامپیوتری شامل لپ تاپ، کیس و مانیتور شرکت یورتک بر آن شد که تجربیات و امکانات خود را در زمینه واردات این محصولات به کار گیرد و اینگونه زمینه فعالیت فروشگاه اینترنتی یورتک باز هم گسترش یافت.

نظر به افزایش روز افزون قیمت لوازم دیجیتال در بازار و همچنین پایین بودن قدرت خرید مردم عزیز کشورمان و همچنین تفاوت کیفیت فاحش کالاهای وارداتی برندهای اصلی از چین و کالاهای استوک اروپایی و آمریکایی این شرکت بر آن شد تا حوضه فعالیت دیجیتال خود را به منظور رفاه حال هموطنان عزیزمان از کالاهای بی کیفیت (نو) وارداتی از چین به کالاهای استوک اورجینال اروپایی و آمریکایی تغییر دهد.

با یاری حق تعالی و اعتماد بالای هموطنان و همراهان عزیزمان این شرکت توانست با تمام توان فعالیت خود را در حوضه واردات کالاهای استوک از جمله (لپ تاپ، کامپیوتر، مانیتور، هارد و کارت های گرافیکی …) شروع نماید و تا آن لحظه که مردم شریف ایرانمان ما را خادم خود بدانند، بتوانیم خدمتگذاری کوچک در راستای پشبرد اهداف عملی و بالا بردن سطح آسایش و رفاه دیجیتال جامعه مان باشیم.

با عنایت خداوند متعال و اعتماد هموطنان گرامی فروشگاه اینترنتی یورتک هم اکنون در 5 زمینه کاری اعم از دیجیتال خدمت گذار ملت شریفمان است، و در هر کدام از زمینه‌ها کار گروه و تیم بسیار قدرتمند از متخصصین پشتیبان این شرکت می‌باشد.

دلیل اصلی به وجود آمدن این سایت حذف واسطه‌ها و توانایی خرید مردم عزیزمان از کالاهای وارداتی به صورت مستقیم و با بالاترین کیفیت می‌باشد.

پشتیبانی
پشتیبانی

مشاوره تلفنی

0912-091-4320 021-913-02714